Użyj myszy lub strzełek na klawiaturze by przejść przez fotografie.

O Mnie

Mam na imię Alicja i odnalazłam swoją własną Krainę Czarów. Po kilku latach pracy w dużej korporacji, gdzie nie do końca czułam się szczęśliwa, los sprawił, że stanęłam przed wyborem „co dalej”? Kolejny raz planując swoją zawodową przyszłość dojrzałam do zmiany. Chciałam żyć w świecie pozytywnych wrażeń, i przede wszystkim w zgodzie ze sobą. Postanowiłam zaryzykować i tym razem podążyć za głosem swojego serca. Porzuciłam „biurowy uniform” na rzecz marzeń, i tak z pasji, którą traktowałam czysto hobbystycznie uczyniłam swój obecny zawód. Wizaż przyniósł mi spełnienie i niesamowitą satysfakcję.

Makijaż to dla mnie podróż po świecie koloru i fantazji, a ja w tę podróż uwielbiam zabierać moje klientki i razem z nimi odkrywać piękno na nowo. Piękno, którego my kobiety nie zawsze jesteśmy świadome, a które magia makijażu potrafi wydobyć i podkreślić. Lubię rozmowy z kobietami – wsłuchiwanie się w ich oczekiwania i marzenia, a jako perfekcjonistka zawsze dążę do efektu, który zadowoli obie strony. Dlatego ten uśmiech i błysk w oczach “po” to dla mnie najważniejszy priorytet i świadomość, że dzięki mojej pasji każda kobieta może wyglądać i poczuć się wyjątkowo.

Sztuka doskonałego makijażu wymaga wiedzy i umiejętności. Ukończyłam kurs wizażu w Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux oraz uczestniczyłam w warsztatach organizowanych m.in. przez PRO MAKE UP ACADEMY, PLATINIUM VISAGE Creative Image Agency. Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia z wizażu medycznego w KRYOLAN MAKEUP ACADEMY. Specjalizuje się w sesjach zdjęciowych typu BEAUTY, GLAMOUR, MAKEUP EDYTORIAL. W swoim dotychczasowym dorobku mam kampanie wizerunkowe, publikacje w czasopismach (zobacz MEDIA), sesje fotograficzne z profesjonalnymi fotografami i modelkami. Odpowiadałam za wizaż przy produkcjach ZPR MEDIA i Mangusta Film. Wspierałam team wizażystów na planie talent show “Hit Hit Hurra!”. Jestem finalistką Projektu Artysta Roku branżowej gazety Make-Up Trendy 2015 w dwóch kategoriach: “Edytorial” i “Debiut Roku”. Stale rozszerzam swoje kompetencje, jestem otwarta na nowe wizje wciąż szukając inspiracji i wyzwań.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, na moją “drugą stronę lustra”

Alicja Staszewska-Witek

Wonderland Makeups