Użyj myszy lub strzełek na klawiaturze by przejść przez fotografie.

To my, Alicja i Monika,

poznałyśmy się dwa lata temu i od tamtej pory razem tworzymy piękno.

Świat wizażu nie ma przed nami tajemnic ;). Makijaże dzienne, biznesowe, wieczorowe, ślubne, sesyjne, fryzury na każdą okoliczność – to absolutnie nasz konik, nasza pasja i wielka radość tworzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, dojeżdżamy do każdego miejsca w Polsce!

Skontaktuj się z nami

Zapraszam na indywidualną naukę makijażu

Wykonanie makijażu jest sztuką, której Ty też możesz się nauczyć.

Podczas indywidualnego spotkania ze mną, dowiesz się jak podkreślić atuty swojej urody i jak ukryć jej mankamenty. Poznasz techniki wykonywania makijażu dziennego i okolicznościowego oraz modelarzu. Wyjaśnię dokładnie jak działa kolor, jego intensywność i walor na Twoją tęczówkę. Uchylę rąbka tajemnicy zdradzając triki stosowane w wizażystyce, dla osiągnięcia optycznego wyszczuplenia twarzy, pomniejszenia nosa, uwypuklenia policzków, powiększenia ust, otwarcia oka. Krok po kroku dobierzemy i przećwiczymy wykonanie optymalnego dla Ciebie makijażu.

Na zakończenie przejrzymy Twoją kosmetyczkę, ustalimy, co w niej jest zbędne i w co warto byłoby ją doposażyć, nie kumulując przy tym niepotrzebnych kosztów.

Zachęcam do kontaktu
Alicja Staszewska-Witek

Rezerwacje ślubne

Zapraszamy do kontaktu.

Napisz w tytule datę i miejsce ślubu, a w treści ilość osób do przygotowania i rodzaj usługi makijaż/fryzura czy cały pakiet?

Chcesz odmienić swój wygląd, odkryć w sobie piękno i poczuć się atrakcyjnie i wyjątkowo?

Wonderland Atelier Wizażu i Makijażu zaprasza na totalną metamorfozę i profesjonalną sesję zdjęciową, podczas której poczujesz się jak księżniczka!

Każda sesja zdjęciowa jest czymś całkowicie indywidualnym, zależnym od czasu, miejsca i przede wszystkim – pomysłu:) Wasza sesja może być rozważna i romantyczna, ale również totalnie szalona i zwariowana. Wykonujemy sesje fashion, glamour, portfolio, biznes.

W ofercie pełen makijaż i stylizacja wraz z uczesaniem. W zapytaniu proszę podać rodzaj i ilość zdjęć oraz ewentualne wytyczne, a prześlemy szczegółową wycenę. Zapewniamy pełen komfort i profesjonalizm, a także miłą atmosferę podczas przygotowań i zdjęć.

Skontaktuj się z nami